Často kladené otázky

Co poskytujeme návštěvníkům?

Hledáte kvalitní autoservis ve Vašem blízkém okolí? Nabízíme Vám seznam autoservisů po celé České republice. U každého autoservisu nebo autocentra podáváme veškeré důležité informace, jako je adresa, kontakt a provozní dobu.

Jak zaregistrovat Váš autoservis?

Registrace je jednoduchá. Stačí klinkout na kolonku REGISTROVAT AUTOSERVIS, vyplnit požadované údaje, následně zaškrtnout veškeré Vámi poskytované služby a kategorie, kde se má Váš autoservis zobrazit. Do 24hodin se Vám ozve asistent, který si s Vámi domluví další postup a v době do 48hodin se Váš profil zobrazí.

Kolik to stojí?

Naše služby jsou odstupňovány dle ceníku, který Vám bude zaslán na Váš e-mail poté, co dokončíte registraci. Základní cena ročního zápis činí 4.900,- Kč bez DPH.

Jaké jsou výhody?

Výhody spočívají v tom, že Váš autoservis bude na očích - dozví se o něm více lidí. Katalog-autoservisu.cz se umisťuje v předních pozicích na klíčová slova - autoservis, pneuservis, oprava auta.

TOP HomePage, TOP5 & NÁŠ TIP

TOP HomePage jsou autoservisy, které se zobrazují na hlavní stránce - jsou vidět na prvních místech.

TOP5 je 5 autoservisů, které se zobrazují první v řadě v sekci DLE REGIONU a v sekci DLE SLUŽEB.

NÁŠ TIP zobrazuje 2 nejlepší autoservisy v České republice  v sekci DLE REGIONU a DLE SLUŽEB.

Váš autoservis bude tak vždy na očích! Chcete, aby se Váš autoservis nebo pneuservis zobrazoval na těchto výsadních místech? Objednejte si službu TOP HomePage, TOP5 či službu NÁŠ TIP. Ceny dle ceníku.

Jak vybrat ten správný autoservis?

Možnosti vyhledání v katalogu autoservisů jsou nepřeberné. Na výběr je filtrování podle krajů, měst, ale i služeb (kategorii) či pomocí fulltextového vyhledávání.

Proč využívat náš katalog autoservisů?

Výhodou našeho katalogu je přehlednost a jednoduchost. Můžete si snadno zjistit, jaké služby Vámi hledaný autoservis poskytuje, porovnat si služby více servisů a zvolit si ten autoservis, který bude splňovat veškeré Vaše požadavky.

Zprostředkovává společnost SEO -SITE:COM s.r.o. klienty?

Ne. Společnost SEO -SITE:COM s.r.o. se nezabývá zprostředkováním klientů a není ani zprostředkovatelská agentura. Služby společnosti SEO -SITE:COM s.r.o.  nejsou, nebyly a nebudou placeny od provize za zprostředkování.

Zabýváme se provozem a vývojem webových portálů, aplikací a online marketingu. Tyto služby jsou vždy zpoplatněny fixní jednorázovou částkou. Návštěvníkům, kteří navštěvují portály společnosti doporučujeme konkrétní subjekty pomocí webových profilů a to samé děláme i při přímém telefonickém nebo emailovém oslovení zájemcem o služby. Doporučíme vždy konkrétný subjekt, který nejvíc splňuje parametry poptávajícího.Zprostředkování, se kterým se můžete u nás potkat je pouze zprostředkování poptávek po službách (ne klientů!), k čemuž slouží formuláře a kontaktní linky pro návštěvníky portálů.

 

 Proč být u nás v katalogu?

- výjimečný projekt

- efektivní vyhledávání dle regionu, dle služeb a dle názvu

- originální zpracování

- první stránky vyhledávačů

- vlastní účet

- možnost vkládat aktuální informace

- telefonická podpora

- plně samostatná webová prezentace

- automatický překlad profilu do 4 jazyků

- reference a články

- napojení na další projekty

- nejnižší cena za zápis

- nové zakázky

- transparentní jednání a individuální přístup

- a mnohem více...

 

Všeobecné podmínky (odkaz)

 

Kdo jsme?

Informace naleznete ZDE.